لباس کار کارگري


يکي از مشاغلي که همواره به لباس ايمني نياز دارد، شغل کارگري است. به همين سبب نيز بيشتري حجم محصولات توليدي هاي تجهيزات ايمني، به لباس کار کارگري اختصاص دارد. اين محصول يکي از ساده ترين انواع لباس ايمني است. بسته به نوع کاري که داريد م توانيد لباس کار خود را در انواع کاپشن شلوار، يکسره و دوبنده تهيه کنيد. اگر براي محيط کار خود به دنبال يک لباس کار ارزان مي گرديد، مي توانيد اين لباس ايمني کارگري را تهيه نماييد. سبک بودن و طراحي خاص اين محصول باعث شده تا کارگر حين کار، آزادي عمل بالايي داشته باشد.


در تهيه اين لباس معمولاً از ترکيب پلي استر و پنبه استفاده مي شود. به همين دليل نيز بسيار سبک است و از عرق کردن کارگران، حين کار جلوگيري مي کند. اين لباس براي آن دسته از افرادي که در شغل هاي سبک و بي‌ خطر فعاليت دارند، بهترين گزينه است. اما اگر مشغول به انجام کاري سنگين هستيد مي توانيد انواع لباس کار کارگري با جنس فلامينت کجراه تهيه کنيد. قيمت لباس کار کارگري با اين پارچه، کمي بالاتر است. زيرا متريال به کار رفته در تهيه آن، داراي مقاومت بالايي است و مي تواند بدن کارگر را در مقابل حرارت، مواد شيميايي و . محافظت کند.


چنانچه در مشاغلي نظير لوله کشي فعاليت داشته باشيد، انواع لباس کار کارگري دوبنده، گزينه مناسب تري براي شما مي باشد. زيرا پارچه اي که در اين محصول به کار رفته است به صورت ضد آب است و نوع طراحي آن، مانع از تحرک شما نخواهد شد. چنانچه قصد خريد لباس کار کارگري داريد، به سايت فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا مراجعه کنيد. اين مرکز به عنوان توليد کننده و عرضه کننده انواع لباس ايمني، آنها را با قيمت مناسب به فروش مي رساند. براي انتخاب لباسي مناسب با محيط کار خود، مي توانيد با کارشناسان فروش ما در اين مجموعه تماس بگيريد.


 فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


 


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

شبونه ها...دل نوشته هاي رضا پرتو عقل Omar Tom Deborah مهاجرت به استراليا کاسه تبتي pkbatry سايت تخصصي سافت ست tinalove