دستکش ضد برش استادکار


در تهيه دستکش ضد برش استادکار از لاتکس طبيعي و پارچه پلي استر استفاده شده است. اين محصول با توجه به ساختاري که دارد، مي تواند دستان کاربر را در مقابل ابزارآلات تيز محافظت نمايد. نخ پلي استري که در تهيه اين دستکش مورد استفاده قرار گرفته است، از کيفيت بسيار بالا با تراکم زياد، برخوردار مي باشد. به همين دليل اين محصول در مقابل تغييرات دمايي، انعطاف پذير مي باشد. بنابراين مي توانيد حتي در دماهاي بسيار پايين نيز از آن استفاده کنيد. طراحي دستکش ضد برش استادکار به گونه اي است که هوا به خوبي در آن جريان دارد. بر همين اساس نيز حين کار، دستان کارگران به هيچ عنوان عرق نمي کند.


استفاده از مواد اوليه با کيفيت در توليد اين دستکش، باعث شده تا دستکش ضد برش استادکار نسبتاً بالا باشد. اما کيفيت و کارايي اين محصول، به خوبي اين موضوع را توجيه مي کند. چنانچه در صنايع شيميايي مشغول به کار هستيد، مي توانيد با استفاده از اين دستکش، دستان خود را در مقابل مواد شيميايي محافظت نماييد. ضد برش بودن آن نيز کمک مي کند تا در مشاغلي چون مکانيکي، شيشه بري و .، کاربر نگراني از بابت بريده شدن دستان خود نداشته باشد. اين محصول داراي کفي زبري است که گيرايي آن را افزايش مي دهد.


دستکش کار استادکار بر اساس استانداردهاي بين المللي ساخته شده است. به همين دليل نيز محصولي ايده آل براي محافظت دستان شما حين کار مي باشد. بسيار سبک بوده و دوام بالايي دارد. با توجه موادي که در ساخت آن استفاده شده است، از طول عمر بالايي نيز برخوردار مي باشد. براي خريد دستکش ضدبرش استادکار، مي توانيد به فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالامراجعه نماييد. با خريد آنلاين به اين مرکز، مي توانيد اين محصول را با قيمت مناسبي خريداري نماييد.


فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اخبار و مطالب روز Divina آسانسور کوچ بلاگـ-وبلاگ کوچ نهارجان- خريد پوستر ديواري ارزان کارخانه توليد لوله کاروگيت قناري ها John آموزش عربي موسسه ونوس راهبرد نجات اقتصاد ايران