لباس کار ايران خودرواز مدلهاي پرفروش لباس کار است. لباس کار ايران خودرو از جنس فيلامنت ويسکوز و پلي استر پنبه تهيه شده است که مقاومت بالايي در برابر پارگي، حرارت و سايش دارد. پلي استر مورد استفاده براي ساخت اين لباس ترکيبي از 30% پلي استر 70% پنبه است. پارچه با بافت کچره با تراکم بالا و نخ چهل‌دولا براي استحکام دهي بيشتر به لباس کار دوخته شده است.


 فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


لباس کار يکسره دوبنده با پوشش پاها و ناحيه شکم و قفسه سينه براي مصارف عمومي و تعميراتي مناسب است. استفاده از اين نوع لباس کار در فصل هاي گرم پيشنهاد مناسب تري است. اين لباس با جنس فيلامنت پلي استر و پنبه از مقاومت نسبي در برابر عوامل جرقه، پارگي و سوختگي برخوردار است.


 فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


لباس کار کارگري به عنوان پوششي ايمن در برابر آسيب ها و آلودگي­ هاي محيطي عمل مي کند. از اين رو بايد از استحکام مطلوبي برخوردار باشد. کارگر فارغ از محيطي که در آن مشغول به کار است، بايد از تجهيزات ايمني براي حفظ سلامت خود استفاده کند. لباس کار کارگري از جنس فيلامنت و پلي استر پنبه ( 70% پنبه و 30% پلي استر) ساخته شده است.


 فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


لباس کار خلباني از جمله لباس هاي ايمن و استاندارد براي مصارف کارگاهي است. اين لباس در طرح ها و سايزهاي مختلف براي افراد مختلف قابل استفاده است. پارچه مورد نظر تهيه شده از الياف فيلامنت کجراه و پلي استر پنبه است که از قيمت مناسب و مقاومت بالايي برخوردار است.


 فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


لباس کار alfa   با استحکام و دوام بالايي که دارد، براي محافظت از بدن در برابر آسيب ها گزينه کاملا مناسبي است. ترکيبي از 70% فيلامنت پنبه و 30% پلي استر خواص منحصر به فردي نظير مقاومت سايشي بالا، براقيت، عايق حرارتي، ضد جرقه، و ضد باکتري و قارچ براي لباس کار فراهم نموده است.


 فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


لباس جوشکاريساخته شده از الياف پلي استر و کتان است که محافظت بالايي در برابر آسيب هاي محيطي خواهد داشت. مطابق با استاندارد بين الملليCE، جنس لباس کار جوشکاري داراي خواص ضد جرقه و عايق است. نخ مورد استفاده در دوخت لباس جوشکاري از جنس متا آرميد و نومکس است.


فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اسپايس گپ لاس|افرو چت ماسک|ليس گپ افرو|ناناز چت پرنسا Brian Eric Tim قالب هاي پارسي بلاگ David زعفران صادراتي ايليا Courtney Tracy Mike